Aktualności

2203.jpg

Przyjaciele!!!Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile chcę złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni oraz szczęśliwego Nowego Roku 2022 Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Życzymy Wam wszystkim pomyślnych wiatrów, pogody ducha oraz samych sukcesów !!!

życzenia2021 22

Drodzy Państwo!

Chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wszelkiej pomyślności, świetnej atmosfery, a także abyście spędzili ten czas w rodzinnym gronie

Niech tajemnica świąt Bożego Narodzenia wzbogaca w nas wszystkich poczucie

Czytaj więcej...

Dnia dzisiejszego odbył się XIV Sejmik Żeglarski wyborczy w Przemyskim Okręgowym Związku Żeglarskim do zarządu okręgowego związku żeglarskiego weszło w skład dwóch naszych kolegów.Do Zarządu Mirosław Froń - V-ce Prezes do spraw szkolenia oraz Marek Śmietana - Przewodniczący Komisji Dyscyplinarnej . Pragniemy pogratulować wybranym kolegą z naszego Stowarzyszenia oraz podziękować za pracę w zarządzie ustępującym członkom zarządu i komisji PrOZŻ.

Czytaj więcej...

received_3114501892205423.jpeg

Dnia 24 października 2021 roku w godzinach od 9:00 do 17:00 odbyły się pierwsze regaty zamykające sezon żeglarski na zbiorniku wodnym zek Radymno pomiędzy Komendą Chorągwi Podkarpackiej ZHP a SKT "ZEK Radymno" w klasie Omega została przeprowadzona rywalizacja pomiędzy czterema drużynami:

Czytaj więcej...